Türkiye Kamu-Sen ve SDK Sigorta Acenteliği İşbirliği ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşması Magdeburger Sigorta ile devam etmektedir.

Türkiye Kamu-Sen ve  SDK Sigorta Acenteliği İşbirliği ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşması Magdeburger Sigorta ile devam ediyor.

KAHVECİ: İNDİRİMLİ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ANLAŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Konfederasyon Genel Başkanımız Önder Kahveci, yapılan anlaşmanın tüm Türkiye Kamu-Sen üyelerine hayırlı olmasını temenni ederek, “Üyelerimizin hak ve menfaati noktasında her daim üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren konfederasyonumuz yeni dönem indirimli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmamız devam etmektedir.  Üyelerimiz ve aileleri  bu anlaşmadan rahatlıkla  yararlanabilecek ve sağlık hizmetleri konusunda kendilerini güvende hissedeceklerdir. Yaptığımız anlaşmanın tekrar tüm üyelerimize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı günler temenni ediyorum” dedi.

Anlaşmaya ilişkin sorularınız ve poliçe işlemleri için aşağıdaki telefon numaralarını arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

 

SDK SİGORTA ACENTELİĞİ

Tel: 0312 230 88 78 – 0312 430 12 34 – 0312 433 12 34

e-posta: kamusen.tss@gmail.com

 

Konfederasyonumuz ve SDK Sigorta Acenteliği İşbirliği ile imzalanan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmasının detayları aşağıda ilginize sunulmuştur.

 BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

 

 

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment